Irkluotojai sezoną pradėjo pasipuošę medaliais

Po intensyvaus pasirengimo naujam sezonui Lietuvos irkluotojai balandžio 13–15 dienomis dalyvavo pirmose tarptautinėse varžybose Italijoje. Tradiciškai lietuviai irkluotojai sezoną pradėjo Pjediluko regatoje „Memorial Paolo D’Aloja“.

​Varžybose dalyvavę Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ auklėtiniai iškovojo visų spalvų medalius: auksą  šeštadienio finaluose iškovojo vyrų porinėje keturvietėje irklavę Martynas Džiaugys ir Aurimas Adomavičius (treneris V.Vilkelis), sidabro medalį iškovojo porinę dvivietę irklavęs Dovydas Nemeravičius (tren. N.Savickytė). Sekmadienio finaluose bronza atiteko porinę keturvietę irklavusiems Martynui Džiaugiui ir Aurimui Adomavičiui. Be medalių liko Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ auklėtinis Giedrius Bieliauskas (tren. V.Banelis) abi finalų dienas užėmęs penktąją vietą (šeštadienį irklavo 4-, sekmadienį 2-), ir Mantas Juškevičius (tren. V.Vilkelis), irklavęs 2-, šeštadienį užėmė 9 vietą, sekmadienį finišavo šeštas.