gintarė volungevičiūtė - scheidt

gintarė volungevičiūtė - scheidt

tREN. LINAS EIDUKEVIČIUS

PASIEKIMAI: 2006 m. Europos buriavimo čempionatas – 2 vieta (Laser Radial jachtų klasė), 2008 m. Pekino olimpinės žaidynės – 2 vieta (Laser Radial jachtų klasė), Pasaulio buriavimo čempionatas – 4 vieta (Laser Radial jachtų klasė), 2010 m. Europos Laser buriavimo čempionatas – 3 vieta (Laser Radial jachtų klasė), 2011 m. ISAF Pasaulio buriavimo čempionatas – 5 vieta (Laser Radial jachtų klasė), 2012 m. Pasaulio Laser buriavimo čempionatas – 1 vieta (Laser Radial jachtų klasė), Londono olimpinės žaidynės – 6 vieta (Laser Radial jachtų klasė), 2016 m. Pasaulio buriavimo čempionatas – 5 vieta (Laser Radial jachtų klasė), „Laser“ Europos čermpionatas – 4 vieta (Laser Radial jachtų klasė), Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės – 7 vieta (Laser Radial jachtų klasė).

Viktorija Andrulytė

Viktorija Andrulytė

Tre. Linas Eidukevičius

PASIEKIMAI: 2009 m. Europos Laser buriavimo čempionatas (U 18) – 2 vieta (Laser 4,7 jachtų klasė), 2010 m. Pasaulio jaunimo buriavimo čempionatas – 5 vieta (Laser Radial jachtų klasė), 2011 m. Jaunimo Europos buriavimo čempionatas (U21) – 2 vieta (Laser Radial jachtų klasė), 2018 m. Pasaulio buriavimo taurės finalas – 4 vieta (Laser Radial jachtų klasė).

karolis janulionis

karolis janulionis

tren. linas grabnickas

PASIEKIMAI: 2012 m. Europos Laser Radial vyrų čempionatas – 5 vieta (Laser Radial jachtų klasė), Europos Laser Radial vyrų čempionatas (U 21) – 3 vieta (Laser Radial jachtų klasė).

paulius voverys

paulius voverys

tren. gintautas bernotas

PASIEKIMAI: 2013 m. Pasaulio WISSA ledrogių čempionatas - 2 vieta (WISSA), Pasaulio WISSA jaunimo ledrogių čempionatas - 1 vieta (WISSA).

Juozas bernotas

Juozas bernotas

tren. gintautas bernotas

PASIEKIMAI: 2003 m. Europos jaunučių buriavimo čempionatas – 1 vieta (MJ Boys), 2010 m. Europos RS:X buriavimo čempionatas – 3 vieta (RS:X burlenčių klasė), Pasaulio burlenčių buriavimo čempionatas (RBC burlenčių klasė) – 4 vieta, 2012 m. Londono olimpinės žaidynės – 12 vieta (RS:X burlenčių klasė), 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės – 26 vieta (RS:X burlenčių klasė).

Martis pajarskas

Martis pajarskas

Tren. Linas Grabnickas

PASIEKIMAI: 2012 m. Europos Laser Radial vyrų čempionatas – 2 vieta (Laser Radial jachtų klasė), Europos Laser Radial vyrų čempionatas (U 21) – 1 vieta (Laser Radial jachtų klasė), 2014 m. Laser Radial pasaulio čempionatas – 5 vieta (Laser Radial jachtų klasė).

vytautas celiešius

vytautas celiešius

tren. gintautas bernotas

PASIEKIMAI: BIC Techno 293 Europos čempionatas - 5 vieta (Bic Techno 293 burlenčių klasė).

aušra milevičiūtė - Stelmaszyk

aušra milevičiūtė - Stelmaszyk

tren. marius milevičius

PASIEKIMAI: 2006 m. Europos buriavimo čempionatas (U 21) - 1 vieta (Laser Radial jachtų klasė).

Rokas Milevičius

Rokas Milevičius

tren. Aleksandr Ščepin, Linas Grabnickas

Lietuvos profesionalus buriuotojas, pirmasis lietuvis, dalyvavęs prestižinėse Volvo Ocean Race varžybose. 2014 - 2015 metais vykusioje regatoje atstovavo Olandų vadovaujamai Brunel komandai. PASIEKIMAI: 2012 m. Londono olimpinių žaidynių dalyvis, 2014 m. išrinktas geriausiu šalies buriuotoju, 2015 m. Volvo Ocean Race - 2 vietos laimėtojas.