„Ateik, išbandyk, pasilik!“ – tai projektas, skirtas populiarinti baidarių ir kanojų irklavimo sporto šaką, didinti vaikų vasaros užimtumą bei skatinti jaunimo fizinį aktyvumą.

Su Sporto rėmimo fondo pagalba mokykla planuoja įsigyti tris dvivietes ir vieną keturvietę baidarę. Tokiu būdu bus patenkintas poreikis išbandyti minėtą sporto šaką su draugais, vaikai jausis drąsiau dvivietėje arba keturvietėje valtyje, supras komandinio darbo svarbą.

2023 m. gegužės 15 d. – rugsėjo 28 d.  planuojama suorganizuoti ir įgyvendinti 16 supažindinimo su baidarių irklavimu užsiėmimų ir 8 vasaros stovyklas „Aktyvūs vasaros rytai“. Visos veiklos dalyviams yra nemokamos.

Į vasarą planuojamas fizinio aktyvumo veiklas planuojama įtraukti 140 Kauno miesto ir aplinkinių rajonų vaikų, iš kurių 50 procentų vietų numatyta skirti vaikams, iš socialiai remtinų šeimų. Tai ypač aktualu šeimoms, kurių finansinė padėtis yra sunkesnė ir kurie negali nupirkti vaikams vasaros stovyklų.

PROJEKTO INFORMACIJA:

Projekto vykdytojas – Kauno sporto mokykla „Bangpūtys“

Dalyvių amžius: 7–12 m.

Projekto veiklų laikotarpis 2023 m. gegužės 15 d. – rugsėjo 28 d.  

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022 m. rugsėjo 1 d. – 2023 m. rugsėjo 30 d.

Projekto vykdymo vieta – Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo sporto bazė, Gervių g. 5, Lampėdžio ežeras bei šalia esantis šilas.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo ir Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ lėšomis

Projekto paraiškos Nr. SRF-SIĮ-2022-1-0343