-
Šeštadienį Kupiškyje finišavo 11-asis Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) sezonas. Tradiciškai paskutinės taurės varžybos vyko kartu su Kupiškio ilgojo nuotolio regata, o rezultatai taip pat įsisikaičiavo ir į LIF klubų regatos bendrąją įskaitą. Moterų vienviečių valčių klasėje (W1x) greičiausia buvo Dovilė Binkytė, 6000 m trasą įveikusi per 29:22,54 min. ir uždirbusi 8 taškus. Antrąją vietą užėmė „Bangpūčio“ auklėtinė Aistė Rakauskaitė (29:24,54 […]
-
Sekmadienį Trakuose baigėsi penkias dienas trukęs pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionatas. Finalinę varžybų dieną irkluotojai varžėsi B ir A finaluose, išdalinti medalių komplektai. B finaluose Lietuvos vardą gynė dvi porinės keturvietės įgulos. Trys „Bangpūčio“ merginos: Ema Glušauskaitė, Goda Glušauskaitė, Jolanta Sinkevičiūtė bei Deivilė Binkytė (JW4x) finišavo ketvirtos ir bendroje įskaitoje užėmė dešimtą vietą, o vaikinų komanda – Konradas Minkus, […]
© Visos teisės saugomos 2025 Kauno sporto mokykla „Bangpūtys“
