• Antroji stalo teniso fiesta „Bangpūtyje“ – azartas, šypsenos ir bendrystė!

    Vasario 25–26 dienomis Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo sporto bazėje netrūko azarto, greitų reakcijų ir palaikymo šūksnių – čia vyko jau tradicija tampantis antrasis stalo teniso turnyras! Šiemet jis sulaukė dar didesnio susidomėjimo – prie stalų stojo daugiau nei 40 mokyklos sportininkų, instruktorių bei trenerių. Dalyviai varžėsi trijose grupėse: Vaikinų (2005 m. gim. ir jaunesni), Mergaičių (2005 m. gim. ir […]

Hello.