V. Andrulytė išplėšė kelialapį į medalių lenktynes (papildyta 08-26 d. 10:30 val.)

Priešolimpinės regatos Tokijuje paskutiniuose dviejuose plaukimuose puikiai pasirodžiusi Lietuvos buriuotoja V.Andrulytė tęs kovą dėl medalių.

„Laser Radial“ jachtų klasės varžybose Lietuvos sportininkė trečiadienį nugalėjo devintajame plaukime, o dešimtajame buvo penkta. Tai leido Viktorijai Andrulytei bendroje įskaitoje iš 15-os pozicijos pakilti į dešimtąją. Būtent 10 buriuotojų dalyvaus medalių lenktynėse.

Per dešimt plaukimų V. Andrulytė surinko 121 baudos tašką (atmetus prasčiausią rezultatą). Už jos nugaros liko olimpinė prizininkė danė Anne-Marie Rindom (126 b. tšk.), kuri užėmė 11-ąją vietą ir savo pasirodymą jau baigė.

Pirmauja belgė Emma Plasschaert (79 b. tšk.). Antrąją vietą užima olandė Marit Bouwmeester (82 b. tšk.), trečiąją – vengrė Maria Erdi (88 b. tšk.).

Varžybose startavo 40 buriuotojų.

Rezultatus galite rasti čia.

Informacija paimta iš sportas.info

Dėl per silpno vėjo – nutrauktas medalių plaukimas. Galutinėje įskaitoje Viktorija Andrulytė užėmė 10 vietą.