2018 M. VARŽYBOS LIETUVOJE

2018 09 28 – 30 XVIII Tarptautinė buriavimo regata „Rudens vėjas“, Kaunas

2018 09 21 – 23 Lietuvos Optimist asociacijos taurė, Kaunas

2018 09 07 -10 LR buriavimo čempionatas, Nida

2018 08 31 – 09 02 LR jaunių ir jaunimo buriavimo čempionatas, Kaunas

2018 08 23 – 25 Buriavimo klubo „Vėjo sparnai“ regata, Plateliai

2018 08 16 – 18 Kauno miesto buriavimo čempionatas, Kaunas

2018 07 19 – 21 Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių buriavimo varžybos, Kaunas

2018 07 10 – 12 Kauno miesto jaunučių žaidynės, Kaunas

2018 07 10 – 12 Lietuvos Optimist asociacijos meistriškumo tobulinimo stovyklos „Smagiosios lenktynės“, Kaunas

2018 06 20 – 22 Kauno miesto buriavimo pirmenybės, Kaunas

2018 06 20 – 22 Lietuvos Respublikos vaikų buriavimo čempionatas, Kaunas

2018 04 27 – 29 LR buriavimo taurės rezultatai, Nida

2018 04 21 Buriuotojų BFP varžybų bendri rezultatai, Kaunas

2018 M. VARŽYBOS UŽSIENYJE

2018 10 5 – 7 Mrangovo buriavimo pirmenybės, Mrangovas, Lenkija (Optimist)

2018 09 11 – 16 Pasaulio buriavimo taurės etapas, Enošima, Japonija (Laser Radial)

2018 08 24 – 26 Tarptautinė buriavimo regata „Baltic Challenge Cup 2018“, Ryga, Latvija (BIC Techno 293)

2018 08 19 – 25 RS:X Europos buriavimo čempionatas, Sopotas, Lenkija (RS:X atvira įskaita, RS:X europiečių įskaita)

2018 08 19 – 25 RS:X jaunimo Europos buriavimo čempionatas, Sopotas, Lenkija (RS:X)

2018 07 30 – 08 12 Pasaulio buriavimo čempionatas, Aarhus, Danija (RS:X, Laser Radial, Laser Standard)

2018 07 13 – 15 Laser 4,7 Pasaulio buriavimo čempionatas, Gdynia, Lenkija (Laser 4,7)

2018 07 01 – 08 Laser Standard vyrų U21 pasaulio čempionatas, Gdynia, Lenkija (Laser Standard)

2018 06 28 – 07 01 Tarptautinė XXXXII Spinakerio regata, Talinas, Estija (Optimist)

2018 06 23 – 30 Europos Optimist jachtų klasės buriavimo čempionatas, Scheveningen, Olandija (Auksinis laivynas, Sidabrinis laivynas)

2018 06 16 – 24 Tarptautinė buriavimo regata „Kieler Woche 2018“, Kylis, Vokietija (Laser Radial, Laser Standard)

2018 06 14 – 17 Tarptautinė buriavimo regata „Puchar Trzech Ryb“, Gizycko, Lenkija (Optimist)

2018 06 05 – 10 Pasaulio buriavimo taurės finalas, Marselis, Prancūzija (Laser Radial)

2018 05 05 – 12 Europos buriavimo čempionatas, La Rochelle, Prancūzija (Laser Standard, Laser Radial)

2018 05 05 TV regata Puchar „ZATOKA“, Puck, Lenkija (Optimist)

2018 04 29 Pasaulio buriavimo taurės etapas, Hyeres, Prancūzija (Laser Radial, Laser Standard, RS:X)

2018 04 07 – 04 14 Laser Radial Europos jaunimo čempionatas, Vengrija, Balatonas (Laser Radial vaikinai, Laser Radial merginos)

2018 04 07 – 14 Laser 4.7 Europos jaunimo čempionatas, Graikija (Laser 4.7 vaikinai)

2018 03 28 – 04 08 Techno 293 Plus Europos čempionatas, Sicilija, Italija (BIC Techno 293)

2018 04 07 Tarptautinė buriavimo regata „49 Princesės Sofijos taurė“ Maljorka, Ispanija (Laser Standard, Laser Radial moterys, RS:X)

2018 04 01 Tarptautinė buriavimo regata „XXXVI LAKE GARDA MEETING OPTIMIST CLASS“ Garda, Italija (Optimist A auksinis laivynas, Optimist B sidabrinis laivynas, Optimist B)

​2018-01-21 – 28 Pasaulio buriavimo taurės varžybos, Majamis, JAV (Laser Radial jachtų klasė, Laser Standard jachtų klasė)