2019 M. VARŽYBOS LIETUVOJE

2019 10 3-6 Tarptautinė regata Rudens vėjas, Kaunas

2019 09 20-21 Kauno m. jaunučių ir vaikų čempionatas 2019, Kaunas

2019 09 06 – 08 2019 Lietuvos buriavimo čempionatas ir Lietuvos jaunimo buriavimo čempionatas, Nida

2019 08 30 – 09 01 Lietuvos Respublikos jaunių buriavimo čempionatas, Kaunas

2019 08 12-14  Kauno miesto čempionatas 2019, Kaunas

2019 m. 07 17-19 Kauno m. jaunių žaidynių rezultatai, Kaunas

2019 06 06-08 Kauno m. buriavimo pirmenybės (BIC TECHNO, LASER 4.7, LASER RADIAL, LASER STANDARD, Optimist U10, OPTIMIST, VIPER), Kaunas

2019 05 25 – 27 Tarptautinė buriavimo regata „Baltic Cup Lithuania“, Svencelė

2019 05 10 – 12 LR buriavimo taurė (Laser Standard, Laser Radial, Laser 4,7, Optimist U16, Optimist U12, Techno), Nida

2019 05 01 – 03 „Bangpūčio“ taurė 2019, Kaunas

2019 04 Buriuotojų bendro fizinio pasiruošimo varžybos (bendri rezultatai), Kaunas

2019 04 06, 13 Buriuotojų bendro fizinio pasiruošimo varžybų II etapas, Kaunas

2019 01 05, 12 Buriuotojų bendro fizinio pasiruošimo varžybų I etapas, Kaunas

2019 M. VARŽYBOS UŽSIENYJE

2019 06 14-16 Baltic Cup Estonia  (Techno 293 Junior U15, Techno 293 Youth U17), Estija

2019 06 14-16 Buriavimo regata „Kuiviži Cup 2019“ ,  Salacgriva, Latvija

2019 06 07-09 Tarptautinė buriavimo regata „Puchar prezydenta Sopotu“ (RS:X, WINDFOIL ) Sopotas, Lenkija

2019 06 02 – 09 d. Pasaulio taurės varžybos (Laser Radial), Marselis, Prancūzija

2019 05 18 – 25 Europos Laser 4,7 jaunimo buriavimo čempionatas, Hyeres, Prancūzija (merginos, vaikinai)

2019 05 19 – 25 Europos Laser buriavimo čempionatas, Porto, Portugalija (Laser Radial)

2019 05 16 – 19 Tarptautinė buriavimo regata „Puchar Dziwnowa“, Dziwnow, Lenkija

2019 05 02 – 05 Tarptautinė buriavimo regata „Puchar K.S. Zatoka Puck“, Puckas, Lenkija

2019 04 18 – 21 Tarptautinė regata „Lake Garda Meeting Optimist“, Riva del Garda, Italija

2019 04 07 – 14 RS:X Europos buriavimo čempionatas, Maljorka, Ispanija

2019 03 29 – 04 06 Tarptautinė regata „50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia“, Maljorka,  Ispanija (Laser Standard, Laser Radial, RS:X)

2019 02 27 – 03 03 Andalūzijos olimpinė buriavimo savaitė, Kadizas, Ispanija (Laser Standard, Laser Radial, RS:X)

2019 01 27 – 02 03 Pasaulio buriavimo taurės etapas, Majamis, JAV

2018 M. VARŽYBOS LIETUVOJE

2018 09 28 – 30 XVIII Tarptautinė buriavimo regata „Rudens vėjas“, Kaunas

2018 09 21 – 23 Lietuvos Optimist asociacijos taurė, Kaunas

2018 09 07 -10 LR buriavimo čempionatas, Nida

2018 08 31 – 09 02 LR jaunių ir jaunimo buriavimo čempionatas, Kaunas

2018 08 23 – 25 Buriavimo klubo „Vėjo sparnai“ regata, Plateliai

2018 08 16 – 18 Kauno miesto buriavimo čempionatas, Kaunas

2018 07 19 – 21 Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių buriavimo varžybos, Kaunas

2018 07 10 – 12 Kauno miesto jaunučių žaidynės, Kaunas

2018 07 10 – 12 Lietuvos Optimist asociacijos meistriškumo tobulinimo stovyklos „Smagiosios lenktynės“, Kaunas

2018 06 20 – 22 Kauno miesto buriavimo pirmenybės, Kaunas

2018 06 20 – 22 Lietuvos Respublikos vaikų buriavimo čempionatas, Kaunas

2018 04 27 – 29 LR buriavimo taurės rezultatai, Nida

2018 04 21 Buriuotojų BFP varžybų bendri rezultatai, Kaunas

2018 M. VARŽYBOS UŽSIENYJE

2018 10 5 – 7 Mrangovo buriavimo pirmenybės, Mrangovas, Lenkija (Optimist)

2018 09 11 – 16 Pasaulio buriavimo taurės etapas, Enošima, Japonija (Laser Radial)

2018 08 24 – 26 Tarptautinė buriavimo regata „Baltic Challenge Cup 2018“, Ryga, Latvija (BIC Techno 293)

2018 08 19 – 25 RS:X Europos buriavimo čempionatas, Sopotas, Lenkija (RS:X atvira įskaita, RS:X europiečių įskaita)

2018 08 19 – 25 RS:X jaunimo Europos buriavimo čempionatas, Sopotas, Lenkija (RS:X)

2018 07 30 – 08 12 Pasaulio buriavimo čempionatas, Aarhus, Danija (RS:X, Laser Radial, Laser Standard)

2018 07 13 – 15 Laser 4,7 Pasaulio buriavimo čempionatas, Gdynia, Lenkija (Laser 4,7)

2018 07 01 – 08 Laser Standard vyrų U21 pasaulio čempionatas, Gdynia, Lenkija (Laser Standard)

2018 06 28 – 07 01 Tarptautinė XXXXII Spinakerio regata, Talinas, Estija (Optimist)

2018 06 23 – 30 Europos Optimist jachtų klasės buriavimo čempionatas, Scheveningen, Olandija (Auksinis laivynas, Sidabrinis laivynas)

2018 06 16 – 24 Tarptautinė buriavimo regata „Kieler Woche 2018“, Kylis, Vokietija (Laser Radial, Laser Standard)

2018 06 14 – 17 Tarptautinė buriavimo regata „Puchar Trzech Ryb“, Gizycko, Lenkija (Optimist)

2018 06 05 – 10 Pasaulio buriavimo taurės finalas, Marselis, Prancūzija (Laser Radial)

2018 05 05 – 12 Europos buriavimo čempionatas, La Rochelle, Prancūzija (Laser Standard, Laser Radial)

2018 05 05 TV regata Puchar „ZATOKA“, Puck, Lenkija (Optimist)

2018 04 29 Pasaulio buriavimo taurės etapas, Hyeres, Prancūzija (Laser Radial, Laser Standard, RS:X)

2018 04 07 – 04 14 Laser Radial Europos jaunimo čempionatas, Vengrija, Balatonas (Laser Radial vaikinai, Laser Radial merginos)

2018 04 07 – 14 Laser 4.7 Europos jaunimo čempionatas, Graikija (Laser 4.7 vaikinai)

2018 03 28 – 04 08 Techno 293 Plus Europos čempionatas, Sicilija, Italija (BIC Techno 293)

2018 04 07 Tarptautinė buriavimo regata „49 Princesės Sofijos taurė“ Maljorka, Ispanija (Laser Standard, Laser Radial moterys, RS:X)

2018 04 01 Tarptautinė buriavimo regata „XXXVI LAKE GARDA MEETING OPTIMIST CLASS“ Garda, Italija (Optimist A auksinis laivynas, Optimist B sidabrinis laivynas, Optimist B)

​2018-01-21 – 28 Pasaulio buriavimo taurės varžybos, Majamis, JAV (Laser Radial jachtų klasė, Laser Standard jachtų klasė)