Kaunietė Ugnė Juzėnaitė – Europos jaunių irklavimo čempionė

Sekmadienį Eseno mieste, Vokietijoje, pasibaigusiame Europos jaunių irklavimo čempionate Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ auklėtinė Ugnė Juzėnaitė (tren. Regina Kapustavičienė bei Birutė Šakickienė) su porininke Dovile Rimkute tapo Europos jaunių irklavimo čempionėmis.

Sportininkės triumfavo merginų porinių dviviečių valčių A finale (7:07.41 min.). Lietuvės aplenkė Italijos (7:08.52) ir Vokietijos (7:10.19) įgulas. Lietuvės lyderėmis tapo antroje distancijos dalyje, o italėms vėlyvo spurto nebeužteko.

Iš viso čempionate dalyvavo 5 lietuvių irkluotojų įgulos. Raminta Morkūnaitė ir Martyna Kazlauskaitė merginų pavienių dviviečių valčių rungtyje užėmė 4-ą vietą (7:34.25). Tiesa, jų atsilikimas nuo prizininkių buvo gana didelis – auksą laimėjo čekės (7:18.58), sidabras atiteko vokietėms (7:21.44), o bronza pasidabino italės (7:25.33).Vaikinų porinių dviviečių valčių rungties A finale Titas Mašanauskas ir Virgilijus Prušinskas liko šešti (6:39.75). Medalius išsidalino vokiečiai (6:22.59), italai (6:23.71) ir graikai (6:27.22).

Martynas Vaitkevičius, Justas Kuškevičius, Augustinas Matusevičius ir Rokas Jakubauskas vaikinų porinių keturviečių valčių rungties B finale užėmė antrą vietą (6:05.03). Galutinėje įskaitoje jiems atiteko 8-a pozicija.Vaikinų pavienių dviviečių valčių B finale Ramūnas Razma ir Benas Volkovas liko penkti (7:07.88), tad bendroje įskaitoje užėmė 11-ą poziciją.