Kviečiame Kauno vaikus susipažinti su mokyklos sporto šakomis!

Jau tradicija tapusios atvirų durų dienos Kauno sporto mokykloje „Bangpūtys“ šiemet sugrįžta birželį ir liepą. Kviečiame atvykti ir susipažinti su mokykloje kultivuojamomis sporto šakomis, jų specifika, treniruočių bei sportinio inventoriaus ypatumais.

Buriavimo sporto šakos susitikimai Kauno „Žalgirio“ jachtklubo teritorijoje įsikūrusioje SM „Bangpūtys“ Buriavimo sporto bazėje, R. Kalantos g. 124, vyks jau birželį. Jų metu burlenčių treneriai Jurijus ir Darius papasakos apie burlenčių tipus, treniravimosi subtilybes, buriuotojišką gyvenimą lydinčius iššūkius bei vasaros nuotykius Kauno marių akvatorijoje. Treneriai Jurgis, Marius bei Rytis pristatys buriavimo sportinėmis vaikiškomis jachtomis „Optimist“ pradžiamokslį, supažindins susirinkusiuosius su pagrindinėmis sportinės jachtos dalimis, papasakos, ko reikia norint tapti sėkmingu buriuotoju ar tiesiog išmokti valdyti „karališku“ tituluojamo sporto pagrindinius įrankius – vėją ir burę.

Buriavimo burlentėmis pristatymai (tinka 8 – 12 m. vaikams) vyks:

Birželio 10 d. (pirmadienį) 11 val. ir birželio 12 d. (antradienį) 11 val. Užsiėmimų trukmė – apie 1 val. Registracija čia.

Buriavimo sportinėmis jachtomis „Optimist“ pristatymai (tinka 7 – 10 m. vaikams) vyks:

Birželio 10 d. (pirmadienį) 16.30 val. ir birželio 19 d. (trečiadienį) 16:30 val. Užsiėmimų trukmė – apie 1,5 val. Registracija čia.

Užsiregistravusieji kviečiami atvykti su sportine apranga, atsižvelgiant į oro sąlygas su savimi turėti vandens bei galvos apdangalą nuo saulės.

Irklavimo sporto šakos susitikimai ant Lampėdžio ežero įsikūrusioje laikinojoje SM „Bangpūtys“ Irklavimo sporto bazėje, Gervių g. 5, vyks birželio ir liepos mėnesiais. Jų metu patyrę akademinio irklavimo treneriai supažindins vaikus su akademinio irklavimo sportu, siaurosiomis akademinio irklavimo valtimis, o baidarių ir kanojų treneriai Kęstutis, Algirdas, Vytenis bei Alfredas papasakos apie sportinių baidarių ir kanojų irklavimo ypatybes, pademonstruos mokyklos turimą sportinį inventorių, supažindins su pagrindiniais saugaus elgesio vandenyje principais.

Akademinio irklavimo pristatymai (tinka 12 – 16 m. vaikams) vyks:

Birželio 26 d. (trečiadienį) 11 val., liepos 2 d. (antradienį) 11 val., liepos 4 d. (ketvirtadienį) 11 val., liepos 9 d. (ketvirtadienį) 11 val. liepos 16 d. (antradienį) 11 val.

Užsiėmimų trukmė – apie 1,5 val. Registracija čia.

Baidarių ir kanojų irklavimo pristatymai (tinka 10 – 16 m. vaikams) vyks: 

Birželio 17 d. (pirmadienį) 11 val., birželio 19 val. (trečiadienį) 11 val., liepos 1 d. (pirmadienį) 11 val., liepos 3 d. (trečiadienį) 11 val., liepos 5 d. (penktadienį) 11 val.

Užsiėmimų trukmė – apie 1,5 val. Registracija čia.

Užsiregistravusieji kviečiami atvykti su sportine apranga, atsižvelgiant į oro sąlygas su savimi turėti vandens bei galvos apdangalą nuo saulės.