Mantas Juškevičius – pasaulio vicečempionas

JAV vykstančiame pasaulio jaunimo irklavimo čempionate šeštadienį Kauno sporto mokyklos Bangpūtys auklėtinis irkluotojas Mantas Juškevičius (tren. Valdas Vilkelis) kartu su Povilu Stankūnu (tren. Antanas Lavickas) iškovojo sidabro medalius.

Pavienių dviviečių valčių finale irkluotojai 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 31,01 sek. ir į priekį praleido tik rumunus Dumitru-Alexandru Ciobicą ir Floriną-Soriną Lehacį (6 min. 29,24 sek.).
Bronzos medaliai atiteko graikams Ioanniui Kalandaridžiui ir Athanasios Palaiopanos (6.33,09).

Vaikinų vienviečių valčių antrajame pusfinalyje Kauno sporto mokyklos Bangpūtys auklėtinis Giedrius Bieliauskas (tren. Vydūnas Banelis) (7.53,44) užėmė penktąją vietą B finale.