Irkluotojai Ugnei Juzėnaitei – pasaulio jaunių čempionato bronza

Europos jaunių čempionės Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ auklėtinė Ugnė Juzėnaitė (tren. Regina Kapustavičienė) kartu su Dovile Rimkute iškovojo bronzos medalius pasaulio jaunių (iki 19 m.) čempionate Tokijuje.

Tokijuje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionate porinę dvivietę valtį irkluojančios Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė sekmadienio rytą (Lietuvos laiku) A finale finišo liniją kirto trečios ir iškovojo bronzos medalius.

Lietuvės distanciją įveikė per 7 min. 30,21 sek. ir 4,73 sek. atsiliko nuo aukso medalius iškovojusios Nyderlandų įgulos (Lisa Bruijnincx ir Jacobien Van Westreenen). Sidabro medalius iškovojo Kinijos įgula (Hairong Zhang ir Peibing Zhang).