Mokyklos auklėtinių triumfas žiemos irklavimo varžybose

2022 m. vasario 5 d. 27 Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ auklėtiniai dalyvavo Šiaulių sporto gimnazijos ir Šiaulių irklavimo federacijos organizuotose žiemos irklavimo varžybose „Šiauliai 2022“.

272844117_271836831584625_3032011753925267796_n

Jauniausi varžybų dalyviai (14 metų ir jaunesni) varžėsi  500 m irklavimo treniruoklio „Concept2“ traukimo rungtyje, vyresnieji – 1000 m rungtyje.  Stipriausiu iš jaunųjų irkluotojų tapo mūsų mokyklos auklėtinis Gytis Maslauskas (treneris V. Valiauskas), 500 m distanciją įveikęs per 1:28,8 min ir aplenkęs 26 rungties dalyvius.

Šešiolikmečių gretose neaplenkiamas buvo trenerio V. Valiausko treniruojamas Domantas Janickas, kuris 1000 m distanciją įveikė per 3:11,0 min. Tarp suaugusiųjų (gimę 2003 m. ir vyresni) mokyklos auklėtinis Benas Valasevičius (tren. V. Striška) iškovojo antrą vietą (laikas 3:03,4 min.). Mokyklai atstovavusios trenerės Reginos Kapustavičienės ugdytinės  taip pat iškovojo 3 medalius – Eva Narauskaitė šešiolikmečių grupėje iš 7 dalyvių užėmė 3 vietą, Patricija Žiūkaitė tarp devyniolikmečių taip pat iškovojo 3 vietą, o Vestina Grumadaitė tarp lengvasvorių merginų buvo antra.

Žiemos irklavimo varžybų „Šiauliai 2022“ akimirkos

272835994_1131629524251904_315292084009332270_n
Žiemos irklavimo varžybos Šiauliuose
272724861_316821297069906_2621272732422287721_n
272777449_480738673615716_4314712353298714201_n

Komandinėje estafetėje 4×500 m Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ komanda, sudaryta iš E.Narauskaitės, G.Maslausko, E.Daugėlos, D.Janicko, liko penktoje vietoje.