Trakuose paaiškėjo pajėgiausi jaunieji irkluotojai

Rugpjūčio 5–6 dienomis Trakuose įvyko atviras Lietuvos jaunių čempionatas, kuriame paaiškėjo pajėgiausi šalies jaunieji sportininkai.

Merginių vienviečių valčių klasės čempione tapo „Sostinės sporto centro“ auklėtinė Ugnė Rudaitytė, finale trasą įveikusi per 8:54,96. Sidabrą iškovojo Auksė Nastičiūtė („Klaipėdos irklavimo centras“), bronza išplėšė Gabija Stankevičiūtė („Sostinės sporto centro“). Vaikinų auksą iškovojo Domantas Riauba (Kupiskio r. kuno kulturos ir sporto centras), kuris finale trasą įveikė per 7:42,05. Sidabras atiteko klaipėdiečiui Viliui Stonkui, bronza – Birštono sporto centro auklėtiniui Matui Černevičiui.

Merginų porinių dviviečių finale greičiausios buvo Ūla Jonušaitė ir Saulė Kryževičiūtė („SSC/KIC“), trasą įveikusios per 8:27,21. Sidabrą iškovojo „Bangpūčio“ auklėtinės Ugnė Šakickaitė ir Agnė Kubaitytė, bronza džiaugėsi Eva Narauskaitė ir Vestina Grumadaitė. Vaikinų finale greičiausi buvo „Bangpūčio“ jaunieji irkluotojai Domantas Janickas ir Vilius Juška (7:10,63), sidabrą iškovojo Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ auklėtiniai Ugnius Januškis ir Povilas Pučinskis, o bronza atiteko Adomui Semėnui ir Mantui Grigaliūnui („Sostines sporto centras“).

Vaikinų porinių keturviečių finale greičiausi buvo Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro jaunieji irkluotojai Orestas Kasperavičius, Deimantas Medved, Deividas Aleskevičius, Dominykas Pučinskas. Sidabras ir bronza atiteko Klaipėdos irklavimo įguloms. Tarp merginų keturviečių greičiausios buvo Auksė Nastičiūtė, Ugnė Rudaitytė, Ū.Jonušaitė ir S.Kryževičiūtė. Jos trasą įveikė per 7:39,79. Sidabrą iškovojo „Bangpūčio“ merginos, bronzą – „Sostinės sporto centro“ merginos.

Vaikinų pavienių dviviečių lenktynes laimėjo Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro irkluotojai Oskaras Lukšys ir Kevinas Nedveckis. Tarp merginų greičiausios buvo Adrianos Stankevičiūtės ir Alvijos-Kotrynos Gustės įgula. Vaikinų pavienių keturviečių auksą iškovojo Klaipėdos irklavimo centro auklėtiniai Edvinas Jankauskas, Alberto Fontani, Arnas Andriušaitis ir Nojus Girskis (7:12,39). Merginų pavienių keturviečių šalies čempionėmis tapo Laura Gabšytė, Alvija-Kotryna Gustė, A.Stankevičiūtė, Augustė Šablinskaitė.