Kauno baidaristai sėkmingai atidarė nacionalinį varžybų sezoną

2024 m. balandžio 13 dieną Marijampolėje įvyko kasmetinis Lietuvos ilgų nuotolių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, tradiciškai pradedantis nacionalinį varžybų sezoną. Įvairiose amžiaus grupėse lenktyniavo dalyviai iš Elektrėnų, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Plungės, Šiaulių, Vilniaus ir Visagino. Irkluotojai varžėsi 2500 ir 5000 m distancijose.

Po atkaklios kovos dalyvių iki 14-os metų grupėje ant nugalėtojų pakylos žengė vien Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irkluotojai. Vieno labiausiai patyrusių Lietuvos vaikų irkluotojų trenerio Kęstučio Janušausko auklėtiniai dominavo čempionate, gerindami šios distancijos savo amžiaus grupės geriausią laiką.

Pirmąją vietą užėmė Lietuvos sveikatos universiteto gimnazijos mokinys Rokas Žukauskas, 2500 metrų įveikęs 28 sekundėmis greičiau nei 2022 metais fiksuotas atitinkamos distancijos šios amžiaus geriausias nacionalinis grupės laikas. Pažymėtina, kad ir antrąją vietą užėmęs Vėjas Mackėla taip pat distanciją įveikė 21 sekunde greičiau. Trečiąją vietą užėmė Simas Nekrošius, gerokai palikęs likusius varžovus distancijoje.

Sveikiname sportininkus ir trenerį K. Janušauską!