Kauniečiai sėkmingai atidarė buriavimo sezoną

Gegužės 18 – 20 dienomis ir Kauno buriuotojai pagaliau oficialiai pradėjo varžybų sezoną. Ir pradėjo sėkmingai, nes vėjas džiugino visomis varžybų dienoms ir leido beveik visoms jachtų ir burlenčių klasėms įvykdyti planuotą lenktynių skaičių. O tai labai didelis dosnumas iš mūsų gimtųjų Kauno marių.

Nors vėjo kryptis ir stiprumas buvo panašūs pirmas dvi dienas, tačiau paskutinę dieną sąlygos buvo įvairesnės ir leido dalyviams pasivaržyti tiek silpno, tiek stipresnio vėjo sąlygomis. 

Gausiausioje Optimist klasėje, U16 grupėje, geriausiai pasirodė Rokas Rimša. Šioje grupėje mergaičių įskaitoje pirma buvo Mingailė Plučaitė. Tarp jaunesnių, U12, berniukų greičiausias buvo Radvilas Dilys. Geriausia mergaitė – Vakarė Jackevičiūtė.

ILCA 4 klasėje geriausiai pasirodė Marius Antanavičius, o ILCA 6 – svečias iš Vilniaus Kostas Stankus. Šioje klasėje bendroje įskaitoje antrą vietą užėmė „bangpūtietė“  Ramunė Lukšytė.

Burlenčių TECHNO 293/6,8 klasėje geriausią rezultatą parodė Dominykas Kazlauskas, o TECHNO 293/7,8 klasėje – Matas Šinkūnas.

„Labai džiaugiuosi garbinga kova bei sėkmingai pradėtu sezonu. Su kai kuriais susitiksime jau šią savaitę Nidoje, LR taurėje, kur galėsime pasivaržyti su buriuotojais iš visos Lietuvos vandenų,“ – džiaugiasi vyriausioji „Bangpūčio“ taurės teisėja Milda Eidukevičiūtė.

Visi varžybų rezultatai čia. Jūratės Platužienės nuotraukos